.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0531 245 89 89
 destek@spotkontor.net
 
 
 Haberler
parça kontör,parça kontor,kontör,türkcell,vodafone,avea,Numara taşınabilirliğinin ardından gsm şirketleri arasındaki abone savaşı vatandaşın kafasını karıştırdı. Abone kapmak için operatörlerin ard arda yaptıkları kampanyaların daha açık olması için harekete geçen Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), tarifelerde sadeleşme ve standart için harekete geçti.Numara taşınabilirliğinin ardından gsm şirketleri arasında yoğun bir rekabet başladı. Üç GSM operatörüde de ardı sıra kampanya başlattı. Kafası karışan tüketicinin imdadına BTK yetişti.
Haber ve Duyurular
Abone kapma yarışında tüketici şaşkına döndü!.

Numara taşınabilirliğinin ardından gsm şirketleri arasındaki abone savaşı vatandaşın kafasını karıştırdı. Abone kapmak için operatörlerin ard arda yaptıkları kampanyaların daha açık olması için harekete geçen Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), tarifelerde sadeleşme ve standart için harekete geçti.

BTK'nın ilk belirlediği standart, kampanya duyuru ve reklamlarında konuşma ücretlerine, vergilerin dahil edilmesi olacak.

Türkiye'de, cep telefonu abone sayısı 70 milyon sınırına dayandı. BTK'dan edinilen bilgiye göre 3 operatörün, bu amaçla gerçekleştirilmiş halen 1000 düzeyinde kampanyası bulunuyor. Abonelerin, takip edemeyeceği hızla değişen, birbirini takip eden kampanyalar, kullanıcılarda kafa karışıklığına ve soru işaretlerine yol açıyor.

Abonelerden, bu gerekçeyle gelen şikayetler üzerine BTK, kampanyalara standart getirmek üzere harekete geçti. BTK'nın, üzerinde çalıştığı standartlar şöyle:  Operatörler kampanyalarınınetleştirecek ve elemeden geçirecek.  Kampanyalar ve tarifeler abonelerin açıkca anlayacağı biçimde duyurulacak.  Operatörler, kampanya reklam ya da duyurularında KDV ve Özel İletişim Vergisi'ne dikkat edecek.

     <script src='http://twist.flaptor.com/embed?size=large&gram=spotkontor.net&span=168&'></script>

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
spotkontor.net Online Parça ve Tam Kontör Yükleme Merkezi. © 2008

teknografi V.1