.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0531 245 89 89
 destek@spotkontor.net
 
 
 Sık Sorulan Sorular
kontör nasıl isterim, turkcell kontör nasıl yüklenir, turkcell kontör numaraları, turkcell kontör satış, turkcell kontör satış bayii, turkcell kontör satış bayileri, turkcell kontör satışı, turkcell kontör sorunları, turkcell kontör yükleme şifresi, turkcell kontör yükleme sorunu, turkcell kontör yollama, turkcell kontür aktarma, turkcell kontür alma
  
Sık Sorulan Sorular / Sık Sorulan Sorular
TÜRKCELL PARÇA KONTÖR

Sistemimizde parça kontör siparişleriniz otomatik cihazlarla bekletmeden gönderilmektedir.Sistemde yüklendi (onaylandı) görünen bir siparişin gitmeme gibi bir iktimali yoktur.Herhangi bir çelişki durumunda siparişin yüklendiğini müşteri hizmetlerinden teyit edebiliriz.Dilerseniz siparişin gönderildiği hattın türkcell online işlem merkezinden geçmiş işlemlerin resmini size gönderebiliriz.Diğer bir çok sitede olduğu gibi temsili değil birebir gerçek resimdir.Dolayısı ile bizim bayimiz iseniz bir kaç saat sonra bir müşterinizin geri dönüp kontörüm gelmedi demesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

parça kontör merkezi

Bal Paket Nasıl Yapılır


Sadece 20TL'ye her yöne
250 dakika, her yöne 250 SMS, 250 MB internet ya da sadece 30 TL'ye her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS, 500 MB internet.

Faturalı olmadan ister SMS gönder kayıt ol ister Avea Bayilerinden hattına yükle bal paket cebine gelsin.


Avea Bal Paket Nasıl Yapılır?

Bal 250 Paketi için 250 yazıp, Bal 500 Paketi için ise 500 yazıp 2070′e ücretsiz kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz. SMS ile kayıt olunan paketler tanımlandıktan sonraki 30 gün sonunda hattınızda TL olması durumda otomatik olarak yenilenecektir.

 

TURKCELL NAR PAKETLERİ

MÜŞTERİLERİNİZE 30 VE 20 TL LİK YÜKLEMELER YERİNE 20 NAR YA DA 30 NAR TAVSİYE EDİN HEM MÜŞTERİNİZ HEM SİZ DAHA ÇOK KAZANIN. NAR SATIŞLARDA KARINIZ NORMAL YÜKLEMELERDEN DAHA YÜKSEKTİR.

AYLIKNAR150 : HERYÖNE 30 GÜN BOYUNCA 150 TL KONUŞMA YAPILABİLMEKTEDİR. 30 TL LİK NAR

YÜKLEME 5 KAT KATLANARAK 150 TL OLMAKTADIR.

 

AYLIKNAR100 : 30 GÜN BOYUNCA SADECE TURKCELLİLER İLE KONUŞMADA GEÇERLİ OLACAK

100 TL KONUŞMA YAPILABİLMEKTEDİR. 20 TL LİK NAR YÜKLEME 5 KAT KATLANARAK 100 TL OLMAKTADIR.

 

HFT HRYN 50 : BİR HAFTA BOYUNCA HERYÖNE 50 TL KONUŞMA YAPILABİLMEKTEDİR. 10 TL LİK NAR YÜKLEME

5 KAT KATLANARAK 50 TL OLMAKTADIR.

SUPER SMS: 30 GÜN İÇİNDE KULLANMASI GEREKECEK VE TURKCELLİLER İLE KULLANABİLECEĞİ 10 BİN SMS + HERYÖNE 1000 SMS YÜKLENMEKTEDİR.

NOT: EKSİDE OLAN HATTA KAMPANYA YÜKLEMESİ YAPILAMAMAKTADIR.

NAR SORGULAMASI :

TURKCELL 1 AY BOYUNCA Turkcell’lilerle 20TL YE 100 TL NAR SORGULAMA *123*84#

TURKCELL1 AY BOYUNCA HER YÖNE 20TL YE 100 TL GENÇNAR SORGULAMA*123*150#

TURKCELL1 AY BOYUNCA HER YÖNE 25 TL YE 100 TL NAR SORGULAMA *123*151#

TURKCELL 1 AY BOYUNCA HER YÖNE 30 TL YE 150 TL NAR SORGULAMA *123*85#

TURKCELL 1 HAFTA BOYUNCA HER YÖNE 10 TL YE 50 TL NAR SORGULAMA *123*125#

Vodafone Parça Kontör

Vodafone parça kontör siparişleriniz distirübütör ekranlara api bağlantılır.Siz bayi sayfanızdan numarayı girip yükle butonuna tıkladığınız anda siparişiniz yüklenir.Kontörün yüklenmesi için admin panelinden ikinci bir işlem yapılmaz.Dolayısı ile yüklemeleriniz hızlı ve güvenli olarak sıfır hata ile yapılır.Üstelik distirübütör ile aynı fiyata.

Avea Parça Kontör

Avea parça kontör operatörün alt yapı yetersizliği sebebi ile biraz sıkıntılı olsada biz avea siparişlerinizide bekletmeden ve sıfır hata ile yapmak için elimizden geleni yapyoruz.Avea parça kontör siparişleri için henüz geliştirilmiş bir otomatik sistem yok.Avea parça kontör siparişlerinizi pc suit aracılığı ile kopyala yapıştır aşekli ile gönderdiğimiz için yanlış numaraya gönderme gibi bir durum söz konusu değildir.Aveadan onay mesajı geldikten sonra siparişi onaylıyor ve onay mesajını sistemimizde sürekli olarak saklıyoruz.Herhangi bir çelişki durumunda ilgili mesajı sizin yada müşterinizin cep telefonuna gönderebilir ve müşteri hizmetlerinden teyid edebiliriz.

Parça kontör

Türkiyede faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş (kart kontör) kontörlerine altarnatif olarak 2004 yılı ortalarında vodafone parça kontörden esinlenilerek operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından hizmete konulan ve yine operatörlerin transfer kanalı kullanılarak son kullanıcıya ulaştırılan genellikle 10 ile 70 arasında satışa sunulan kontör  türüdür.Son kullanıcının parça kontöre göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı operatörlerin çıkardığı biinbir zorluğa rağmen sektör her geçen gün katlanarak büyümüş ve 2009 yılı itibari ile türkiye çapında milyonlarla tabir edilecek satışa ulaşmıştır.

Hergün geçen gün dahada büyüyen sektörde spotkontor.net otomatik yükleme sistemleri arasında ilk yerini alan firmalardan biridir.Siparişleriniz otomatik cihazlarla eş zamanlı ve hatasız yapılır.

parça kontör   parça kontor  

 

Sistemimiz Hakkında Merak Ettiğiniz Bazı Konular

Bayilik talebim ne kadar sürede onaylanır ?

Bayilik talebiniz bayi alım depertmanlarımız tarafından incelendikten sonra değerlendirilip uygun görüldüğü taktirde gün içerisinde maksimum 1 saat içinde onaylanıp tarafınıza bildirilecektir.

Bayiniz olmak için Ücret , Evrak veya Belge gereklimidir ?
Firmamız bayisi olmak için herhangi bir şekilde ücret belge veya evrak talep edilmemekle birlikte sadece sadece "Bayii Kayıt" formumuzu doldurmanız kafidir.

Kontör transfer etmeye nasıl başlayabilirim ?

Sistemimiz üzerinden kontör gönderebilmeniz için ilk olarak üyelik girişinde bulunan banka hesaplarımıza kendi hesabınızda kullanmak istediğiniz kadar nakiti havale veya eft yoluyla transfer etmeniz gerekmektedir. ( En az 50 tl ) Belirttiğiniz kredi miktarını hesabımıza transfer ettikten sonra üyelik panelinizdeki Hesap bildirimi linkinden gönderdiğiniz nakit miktarını belittiğiniz takdirde maksimum 15 ila 30 dk arasında onaylanır. Onaylandıktan sonra otomatik olarak gönderdiğiniz nakit kadar kredi hesabınıza yüklenir. Böylelikle üyelik panelinizdeki "Kontör Gönder" linkinden dilediğiniz miktarda kontör transfer etme hakkını sahip olursunuz.

Kredi yükleme işleminden sonra nasıl kontör gönderebilirim ?
Panelinize kredi yükleme işlemi tamamlandıktan sonra üyelik panelinizdeki "Kontör Gönder" sekmesine tıklayarak kontör göndermek istediğiniz operatörün logosuna tıkladıktan sonra kontör transfer etmek istediğiniz numarayı ve miktarı girip "Gönder" sekmesine basınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra belirttiğiniz operatör ve numaraya 1-5 dakika içinde kontör transferi yöneticilerimiz tarafından otomatikmen yüklenecektir.

Kontör transferinin gerçekleştiğini görebilirmiyim ?
Üyelik panelinizin anasayfasında son 15 işleminiz yer almakta olup daha evvelki transfer raporlarınızı görmek için "Raporlar" sekmesine tıklamanız ve istediğiniz tarih aralığını belirtmeniz sonucunda gün gün raporlarınızı takip edebileceksiniz. Bunun yanısıra 3 seçenekle " Hesaba Geçenler - İptal Edilenler - Beklemede olanlar " hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Hangi saatler arasında kontör talebinde bulunabilirim ?

Transfer işlemlerinizi normal şartlarda Gün içinde Hafta içi 09:00 - 22:00 Hafta sonu 10:00-22:00 saatleri içinde gerçekleştirebilir ve haftanın her gününde hizmet alabilirsiniz. Bu sürelerimizin uzatılması ve kısaltılması söz konusu durumunda güncel olarak panelinizden takip edilmekle birlikte benzeri durumlarda özel mesaj yoluyla haberdar edileceksiniz.

Transfer işlemi ne kadar sürede gerçekleştirilir ?

VermişTalep etmiş olduğunuz transfer talepleriniz yaklaşık 1 ila 5 dakika içerisinde talep ettiğiniz sim kart numarasına yüklenecektir. Bununla birlikte herhangi bir operatör kaynaklı yavaslıklardan Firmamız sorumlu olmayıp bu durumlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

Kredi Yükleme Ödemeleri Hangi Kanallarla Yapılır ?

Bulunduğumuz an itibariyle ödemelerinizi Yapı Kredi Bankası ve İş Bankasından Havale veya Eft yolu ile yapabilirsiniz. Ptt havalesi - Kredi Kartı ve diğer ödeme şekillerinden kısa bir süre sonra tarafınıza bildirilecektir.

Kontör fiyatlarında değişiklik olursa ?
Firmamız ve Sistemimizde kontör fiyatlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda toplu olarak tüm bayilerimiz mutlaka özel mesaj veya duyuru yoluyla haberdar edileceklerdir. Duyuru ve mesajlarınızı takip etmek sorumluluğu altında olup Firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Fiyat ve sistem üzerindeki herhangi bir şekilde yapılan tüm değişikliklerden bayilerimize belirttiğimiz yolla haber verileceğiniz taahhüt ederiz.

Geri Ödeme Garantisi
Bayilerimize her şekilde % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmekle birlikte herhangi bir aksaklık veya size ait bir sebepten dolayı geri ödeme isteklerinizi karsılamaktadır.

Not : Geri ödenmesini talep ettiğiniz miktar 50 Ytl nin altında olmamakla birlikte ödemeler Pazartesi ve Cuma günleri yapılacaktır.

Güvenlik Sistemimiz
Firmamız sahip olduğu sistem güvenliğini sağlamanın yanısıra birllikte çalıştığımız bayilerimizinde güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Sisteme yapılan bütün girişlerinizde İp Tarih ve saat kayıtları alınıp güvenlik sekmesinde bayilerimize gösterilirler.

Diğer Sorular
Sistemimiz ve işleyiş şekilleri hakkında herhangi bir şekilde yanıt alamadığınız soruları gün içerisinde Buraya Tıklayarak verdiğimiz adres - msn - mail ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
spotkontor.net Online Parça ve Tam Kontör Yükleme Merkezi. © 2008

teknografi V.1